Yılan Islığıyla Serenad

11.50 TL. Öte yandan söz konusu husus, son tahlilde adına zihnî kirlenme diyebileceğimiz idrakî bulanıklığın da karşılığıdır; bir diğer ifadeyle: Yılan ıslığıyla serenad yapmanın.

Responsive image
YAZAR
Ömer Lekesiz
DOSYA BOYUTU
8,30 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052021583

PDF formatında Yılan Islığıyla Serenad. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Yılan Islığıyla Serenad kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Neden Batılı nazariyatçılara karşılık, yerli sanatçıları zikrediyorsunuz diye soracak olursanız bu, yerli olmayan evrensel olamaz ezberi ve post-modern olmanın cazibesiyle alakalı bir durumdur. Öte yandan söz konusu husus, son tahlilde adına zihnî kirlenme diyebileceğimiz idrakî bulanıklığın da karşılığıdır; bir diğer ifadeyle: Yılan ıslığıyla serenad yapmanın.Yılan Islığıyla Serenad, Ömer Lekesiz’in keskin kaleminden çıkmış özel bir seçki. Kültürden sanata, İslam felsefesi ve sanatından Batı düşüncesine, fotoğraftan resme, edebiyattan siyasete, kısacası kanıksadığımız gündelik hayatın fikir labirentlerine titiz bir yolculuk. (Tanıtım Bülteninden) Kapak Tasarımı: Yasin Çetin  


Anasayfa Yılan Islığıyla Serenad. Sepete At Hemen Al. %30 Yılan Islığıyla Serenad Ömer Lekesiz Şule Yayınları 18.51 TL 13.00 TL.